Trans-Lex

Biuro Tłumaczeń Trans-Lex - z nami zrozumiesz

Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych Trans-Lex Warszawa to firma z tradycją. Oferuje tłumaczenia ustne i pisemne - także przysięgłe. Założona została w 1991 r. Będąc częścią wiodącej międzynarodowej korporacji zatrudnia elitę fachowców poszczególnych dziedzin w 6o językach. Jako jedyna na rynku udziela pełnych gwarancji na wykonane tłumczenia. Po konkurencyjnych cenach i zawsze w uzgodnionym terminie.

Trans-Lex - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Warszawa

Tłumaczenia techniczne

Od początku istnienia na rynku usług tłumaczeniowych dokonujemy z powodzeniem profesjonalnych tłumaczeń w różnych dziedzinach techniki. Są to tłumaczenia zarówno pisemne, jak i ustne. Mamy do dyspozycji wyselekcjonowany zespół profesjonalistów specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach. Oto niektóre z nich:

- Informatyka (sprzęt, oprogramowanie)
- Elektronika
- Telekomunikacja
- Lotnictwo (dokumentacja techniczna silników turbośmiglowych)
- Automatyka
- Maszyny i urządzenia
- Energetyka
- Sprzęt audio-wideo
- Górnictwo
- Systemy zabezpieczeń przeciwpożarowych
- Budownictwo
- Motoryzacja
- Chemia
- Tłumaczenie stron WWW
- Lokalizacja oprogramowania (zmiana wersji językowej programów)
- Wojskowość
- Inne

W przypadku tłumaczeń pisemnych tłumaczymy materiały reklamowe, instrukcje obsługi, dokumentacje techniczne. Na życzenie zachowujemy szatę graficzną dokumentu żródłowego. Dokonujemy też przysięgłych tłumaczeń technicznych. Obsłużyliśmy wiele prezentacji, rozmów roboczych (na budowie, w zakładzie, w instytucie naukowym i t.p.) i negocjacji poruszających szczegóły techniczne przedmiotu negocjacji.

Nie sposób wymienić wszystkich klientów regularnie zlecających nam tłumaczenia specjalistyczne. Na życzenie służymy referencjami. Wszystkie tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2010.

             ul. Krucza16/22, 00-526 Warszawa    *    tel: (22) 8277101     *    kom: 601221552
                                         e-mail:   translex@translex.com.pl      translex@zigzag.pl