Trans-Lex

Biuro Tłumaczeń Trans-Lex - z nami zrozumiesz

Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych Trans-Lex Warszawa to firma z tradycją. Oferuje tłumaczenia ustne i pisemne - także przysięgłe. Założona została w 1991 r. Będąc częścią wiodącej międzynarodowej korporacji zatrudnia elitę fachowców poszczególnych dziedzin w 6o językach. Jako jedyna na rynku udziela pełnych gwarancji na wykonane tłumczenia. Po konkurencyjnych cenach i zawsze w uzgodnionym terminie.

Trans-Lex - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Warszawa

Tłumaczenia pisemne

Oferujemy Państwu tłumaczenia pisemne w każdej dziedzinie. Dokonują ich profesjonalni tłumacze, specjaliści w różnych branżach. Przy współpracy wysokiej klasy profesjonalistów tłumaczymy:

- teksty specjalistyczne
- uwierzytelniamy tłumaczenia z różnych języków
- lokalizujemy oprogramowanie (zmiana wersji językowej programu)
- witryny internetowe (tłumaczenie stron WWW)
- literaturę
- copywriting (hasła i slogany reklamowe)
- dokonujemy weryfikacji tekstów w róznych językach

Na życzenie Zleceniodawcy zachowujemy szatę graficzną dokumentu. Dla przykładu - dokument przetłumaczony z pliku PDF zachowuje w Wordzie formę graficzną, a więc wszelkie wykresy, schematy, fotografie i tabele. Przetłumaczony tekst może również pozostać w formacie PDF. Gwarantujemy zachowanie ustalonego terminu.

Reklamacji praktycznie nie otrzymujemy. Zdarzały się pojedyncze zastrzeżenia, jednak wynikały one ze stosowania przez klienta specyficznego, branżowego zasobu słownictwa (synonimy). W takich przypadkach przyjmujemy do wiadomości argumenty klienta i na własnay koszt dokonujemy odpowiednich korekt, tak aby tekst był zgodny z oczekiwaniami zleceniodawcy.

Tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:20010.

             ul. Krucza16/22, 00-526 Warszawa   *    tel: (22) 8277101     *    kom: 601221552
                                         e-mail:   translex@translex.com.pl      translex@zigzag.pl