Trans-Lex

Biuro Tłumaczeń Trans-Lex - z nami zrozumiesz

Agencja Tłumaczeń Specjalistycznych Trans-Lex Warszawa to firma z tradycją. Oferuje tłumaczenia ustne i pisemne - także przysięgłe. Założona została w 1991 r. Będąc częścią wiodącej międzynarodowej korporacji zatrudnia elitę fachowców poszczególnych dziedzin w 6o językach. Jako jedyna na rynku udziela pełnych gwarancji na wykonane tłumczenia. Po konkurencyjnych cenach i zawsze w uzgodnionym terminie.

Trans-Lex - Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Warszawa

Bankowość, finanse, ekonomia

W tej dziedzinie tłumaczeń pisemnych i ustnych dokonują osoby wyłonione spośród elity tłumaczy w poszczególnych językach. Zakres jest obszerny:

- Bankowość
- Finanse
- Ekonomia
- Integracja europejska
- Zarządzanie
- Marketing
- Konsulting
- Ubezpieczenia

Współpracujemy z czołowymi bankami (EBOR, BRE, Credit Suisse, DZ Bank, WetsLB, Citybank, FCE Bank (Ford Credit), PKO S.A. Raiffaisen Bank, i inne), urzędami ds. integracji europejskiej (Komisja Europejska - Przedstawicielstwo w Polsce, OBWE - Organizacja ds. Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie), instytucjami rządowymi, firmami konsultingowymi (Allen & Overy, Gide Loryette, Potworowski & Kinast, PriceaterhouseCoopers), dużymi firmami marketingowymi i konsultingowymi, wiodącymi fimami ubezpieczeniowymi (AIG, Commercial Union), wydawnictwami biznesowymi (np. Panorama Firm) i z wielu innymi. Otrzymujemy też dużo zleceń od firm mających siedzibę za granicą.

Obsłużyliśmy wiele konferencji na wysokim szczeblu (w tym - wielojęzycznych symultanicznych), prezentacji, prelekcji, rozmów, negocjacji. Dostarczaliśmy również sprzęt do obsługi konferencji (kabiny, mikrofony, słuchawki, sprzęt nagłośnieniowy, sprzęt do prezentacji audiowizualnych).

Wszytkie tłumaczenia są zgodne z normą ISO 9001:2010.

            ul. Krucza16/22, 00-526 Warszawa    *    tel: (22) 8277101     *    kom: 601221552
                                          e-mail:    translex@translex.com.pl      translex@zigzag.pl